Programová ponuka:

Ján Berky Mrenica jr.

Programová ponuka

Ján Berky Mrenica jr. & Peter Luha – Free n´ Loop

Ján Berky Mrenica jr. (husle, looper) & Peter Luha (gitara, rekordér, spev, beatbox, perkusie, looper) –
Unikátny spoločný projekt hudobných osobností – Petra Luhu (gitara, spev, zobcová flauta, prekusie, live looping), Mariana Jaslovského (saxofón, priečna flauta, midi inštrument) a husľového virtuóza Jána Berky Mrenicu ml. prezentuje plnú škálu rytmov a emócií od ambientných atmosfér až po funk a rock – cez improvizácie, vlastné kompozície a známe covery v osobitom prevedení. Hranie sa s naživo tvorenými loopmi a zvukmi..

Jan Berky Mrenica a Peter Luha show, Jan Berky Mrenica a Peter Luha koncert, Jan Berky Mrenica a Peter Luha programová ponuka, koncertný virtuózny program, LOOP SHOW

Jedinečný štýl jeho hry na gitaru pochádza z miešania klasických a netradičných gitarových techník -slap, tapping, perkusné hranie… .
Oficiálny prevodca rubopisu Framus gitary DE, TheBone gitary CH, struny Elixir, K & K zvuk US a Klema gitary SK, sólo gitara & turné koncerty po celom svete, youtube kanál s viac ako 2 milióny zhliadnutí a 7000 účastníkov.
FB stránku s viac ako 10.000 priaznivcov. Spolupráca napríklad so svetoznámym duom Igudesman & Joo.
Debutový sólový gitarový album – Viaje del Alma – nominovaný za najlepší inštrumentálny album (2012) v 12. Independent Music Awards, tiež udelená Harvest cena – 6. Tais Awards 2013.

Peter Luha

Ján Berky Mrenica jr. & Marián Lucký

Výnimočný blues-rockový program, na ktorom nesmú chýbať najznámejšie skladby bluesových a rockových coverov (Deep Purple, AC/DC, Beatles, Eric Clapton,Jimi Hendrix…) a tiež autorské skladby Mariána Luckého z albumu About Life. J.Berky Mrenica jr. a jeho zázračné elektrické husle vo víre kvalitnej rockovej hudby sú zárukou úžasného hudobného zážitku pre všetkých priaznivcov a fanúšikov tohoto žánru.

Marián Lucký

je zakladateľ skupiny The Experience, ktorá sa venovala tvorbe Jimiho Hendrixa,v roku 1996 sa jej podarilo účinkovať na medzinárodnom Beatles festivale v anglickom Liverpoole, kde odohrala štyri koncerty, dva z nich v legendárnom Cavern Club. V roku 2016 vydal svoj debutový album About Life a v súčasnosti sa zapojil do projektu Martin Valihora – All Stars Band.

Ján Berky Mrenica jr. & Gypsy Kings Revival

Tanečné hity slávnej skupiny Gypsy Kings a virtuózna hra na husliach Jána Berkyho Mrenicu jr. zaručuje skvelú zábavu pre široké spektrum publika. Môžete sa tešiť aj na známerómske piesne a skvelé prevedenie folklórnych skladieb. Ide o program, ktorý je vhodný na akýkoľvek dobrý večierok, event, zábavu či ples, pri ktorom sa zabaví zaručene každý.